Božićna radionica u PŠ Miljevci

Autor: Jasminka Stošić, 19. 12. 2014.

Okupljanje mama i djece u predbožićno vrijeme u područnoj je školi  preraslo u višegodišnju tradiciju!

Stoga smo i ove godine upriličili veselo druženje u PŠ Miljevci s ciljem izradbe božićnih ukrasa.

Tijekom kreativne radionice bili smo sjajno raspoloženi pa smo u opuštenom i veselom ozračju izradili podosta ukrasa,  a namjeravamo ih ponuditi posjetiteljima naše ovogodišnje školske priredbe koju ćemo povodom blagdana Božića održati u ponedjeljak, 22. prosinca s početkom u 16.30 sati u Domu kulture u Novoj Bukovici.

Dođite i podijelite s nama radost koja nam obuzima srca već od samog početka mjeseca prosinca! Pomognite nam učiniti dobro djelo  jer i ovoga puta sav prihod od dobrovoljnih priloga bit će usmjeren u dobre  svrhe.

Budući da smo ukrase izrađivali  u raznim tehnikama i s osobitim veseljem, nadamo se i dobrom ishodu- baš kao i prethodnih godina!

Vjerujemo da ćemo udruženi u dobrim namjerama i djelima uspjeti ugrijati srca naših potrebitih sumještana i donijeti i u njihove domove tračak nade i svjetla i ovog Božića!

Prisjećamo Vas stoga  na staru i dobro znanu izreku koja nas uči dobroti, a koja glasi :

„Svi ljudi ne mogu biti bogati i poznati, ali svi mogu biti dobri.“

Neka nam ova jednostavna, ali mudra izreka bude misao vodilja i  ovih blagdana!

Izvor: Jasminka Stošić, učiteljica 3. i 4. razreda(tekst), Marina Kordi, učiteljica 1.i2.razreda (foto), PŠ Miljevci