Školski ples i maškare!

Autor: Darko Samardžić, 12. 2. 2015.

U nastavku teksta pročitajte kada će se održati školski ples i maškare!

Školski ples će se održati sutra (petak), 13. veljače 2015., u velikoj učionici u vremenu od 17.30 do 20.00 sati. Ideju za organiziranjem plesa su potakli učenici, a škola je odlučila učenicima pružiti mogućnost da provedu svoju ideju.

Na ples mogu doći samo učenici OŠ Vladimira Nazora u Novoj Bukovici, dakle bez stranih posjetitelja.

Učenici mogu doći na ples obučeni kako žele pod uvjetom da su pristojno obučeni, dakle bez prekratkih haljina.

S obzirom da se ples održava izvan vremena kada se održava nastava, škola nije u mogućnosti učenicima putnicima organizirati prijevoz. Zato ovim putem molimo roditelje da dovezu svoju djecu, a ako mogu neka povezu i prijatelje svoje djece koji nemaju prijevoz.

Obujte plesne cipelice i vidimo se na plesu!

Maškare ćemo obilježiti u utorak, 17. veljače 2015. Poziva se učenike, ali i učitelje, da budu kreativni i da u utorak u školu dođu maskirani jer će se nastava održavati pod maskama.