Međunarodni dan darivanja knjiga namijenjen prijateljima u PŠ Rajevo Selo

Autor: Darko Samardžić, 27. 2. 2015.

Knjigama, slikovnicama i raznim poklonima obradovali smo  učenike PŠ u Rajevom Selu.

Našim malim prijateljima u Područnoj školi Rajevo Selo pri OŠ "Antun i Stjepan Radić" iz Gunje i njihovim učiteljicama Katici Klarić i Maši Budimski, povodom Međunarodnog dana darivanja knjiga, poslali smo pedesetak knjiga i slikovnica koje smo skupljali tijekom veljače.

Učenici naše Područne škole u Miljevcima su u sklopu e-twinning projekta "100. dan škole" napravili stotinu medenjaka što je također poslano u Rajevo Selo zajedno s knjigama i slikovnicama. I razredna nastava matične škole zajedno s učiteljima je sudjelovala u prikupljanju knjiga.

Predškolci i njihova učiteljica Ines su za učenike iz Rajevoga Sela napravili srčeka za svakog učenika čime su ih zasigurno obradovali.

Ovim putem pozdravljamo sve naše prijatelje u Rajevom Selu!

(učenici i predškolci PŠ Rajevo Selo)