Uspjesi naših učenika na natjecanjima iz biologije i kemije

Autor: Darko Samardžić, 20. 3. 2015.

Ožujak je bio prepun županijskih natjecanja iz raznih predmeta. Naši učenici su se plasirali na velik broj natjecanja pa tako i na kemiju i biologiju pa pogledajmo kako su prošli.

Natjecanje iz kemije se održalo u OŠ Antuna Gustava Matoša u Čačincima. Konkurencija je bila žestoka (kao i uvijek), natjecali su se najbolji od najboljih. Naši najbolji su bili Marijan Škrnički, Ana Škrnički i Marija Krupa. Marijan je osvojio 5. mjesto, Ana 11., a Marija 13. mjesto.

Zahvaljujemo se učenicima što su predstavljali našu školu i čestitamo im na ostvarenom uspjehu, kao i mentorici Kseniji Vujić!

Natjecanje iz biologije se održalo u OŠ Ivan Goran Kovačić Zdenci. Na ovo natjecanje su se plasirala čak četiri naša učenika, a to su Marijan Škrnički, Ana Škrnički, Sara Križetić i Antonia Barbara Brzica. Među jakom konkurencijom, Ana je zauzela 4. mjesto, Antonia Barbara 7., Marijan 8., a Sara 11. mjesto. Čestitamo našim učenicima i mentorici Mariji Majer na uloženom trudu i na sudjelovanju na županijskom natjecanju iz biologije.