Vijest dana: Željko se onesvijestio!

Autor: Vladimir Bićanić, 26. 3. 2015.

Video-zapis nastao tijekom nastave informatike  (cjelina Multimediji) uz pomoć učitelja Vladimira Bićanića. U ovom videu sudjeluju učenici 6. razreda!

U  vedroj atmosferi u školi, učenici se na informatici, osim, dakako što  vrijedno rade, dobro i  zabavljaju.

Sve što je rađeno u videu, od miksanja i rezanja pjesama u podlozi do snimanja kadrova i obrade istih, umetanja titlova, prijelaza i efekata - sve su to prvo radili u Movie Maker-u i Audacity-ju, tako da će ubuduće i sami znati snimiti nešto slično, naravno uz dobar scenarij.

Scenarij su morali sami osmisliti, demokratskim glasanjem su izabrali najbolji, malo ga dotjerali i pretvorili ga u knjigu snimanja. Onda je krenula realizacija snimanja.

Željko je stvarno zvijezda i super je što se zna našaliti na svoj račun. U svemu tome, učenici su  bili  opušteni i motivirani, baš je sve išlo spontano. Može biti i da je nešto i do dobrog ucitelja? :-)