Igračke dijeli, prijatelje razveseli

Autor: Lareta Žubrinić, 15. 4. 2015.

U sklopu globalnog ekološkog pokreta   „Zelena čistka“ , a povodom Dana planete Zemlja,  u našoj školi održat  ćemo i akciju skupljanja igračaka za djecu bez roditeljske skrbi,  točnije za  Dom za djecu u Lipiku .

Na ovu su akciju svi pozvani!

Oprane, uredne  i ispravne igračke (plišance, plastične igračke i sl.)  donesite  u školu ovaj i sljedeći tjedan,  do srijede 22. travnja 2015.

Ovom  akcijom možemo pomoći malim prijateljima iz Lipika, a ujedno i podsjećamo na važnost dijeljenja i empatije za ugroženije skupine, čime posljedično i sprječavamo stvaranje nepotrebnog otpada.