Sigurnost u prometu

Autor: Vladimir Bićanić, 14. 5. 2015.

Sigurnost u prometu tema je ovogodišnjeg natjecanja Kreiraj marku bajnu i osvoji nagradu sjajnu. Potrudili su se i učenici, polaznici Inkscapea, izvannastavnoj aktivnosti koju vodi učitelj informatike Vladimir Bićanić s učenicima 6. razreda

I sami učenici mogu svojim rado pridonijeti sigurnosti na cestama, zato smo se i odlučili sudjelovati u ovom   kreativnom natjecanju koje traje do 15. svibnja 2015.  Sudjelovati mogu svi učenici osnovnih škola, a autor pobjedničke marke bit će nagrađen prijenosnim računalom i pisačem na svečanom uručenju i promociji prigodne poštanske marke u rujnu ove godine. Učenik čiji rad pobijedi u natjecanju bit će potpisan kao autor poštanske marke Sigurnost u prometu te će marka vrijediti za plaćanje poštanskih usluga.
    Trideset likovno najuspješnijih radova, uključujući i pobjednički rad, bit će 7. rujna 2015. objavljeni na internetskim stranicama Hrvatske pošte, www.posta.hr, na kojoj se nalaze i sve informacije o samom natjecanju.

Nadamo se da će barem neki od naših radova naći u tih top trideset!

Gabriel Fuljek, 6.r.

Lucija Podolski, 6.r.