Zbogom, školo, do jeseni

Autor: Lareta Žubrinić, 21. 6. 2015.

Prošli je petak u  Sportskoj dvorani Tehničke škole u Virovitici održana   tradicionalna manifestacija “Zbogom, školo, do jeseni” na kojoj su nagrađeni najbolji učenici osnovnih i srednjih trogodišnjih i četverogodišnjih škola s područja naše županije.

Ovu, 22. po redu, manifestaciju organizira Virovitičko-podravska županija, dok je suorganizator  bila  Industrijsko-obrtnička škola Slatina.
   U bogatom kulturno-umjetničkom  programu brojna je publika mogla vidjeti  rad škola kroz scenske nastupe uz  plesne koreografije raznih plesnih klubova i studija iz Virovitce i Osijeka, među kojima je i učenica naše škole Irena Marušić s pjesmom I see fire

foto Kristijan Toplak/Matija Rođak, icv.hr

foto Ivan Šemper, vpz.hr

Publiku, učenike i njihove roditelje, učitelje i ravnatelje škola pozdravili su župan  Tomislav Tolušić, virovitički gradonačelnik  Ivica Kirin, pročelnica županijskog Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu  Vesna Šerepac i Mladen Grahovac, ravnatelj Industrijsko- obrtničke škole Slatina.

Kao najbolja učenica naše škole u školskoj godini 2014./2015. županijsku je nagradu od strane župana Tomislava Tolušića i pročelnice Vesne Šerapac primila učenica 8. razreda Manuela Kribl uz podršku svojih prijatelja iz razreda, razrednice Ivane Đurasek, pedagoga Darka Samardžića, ravnateljice Larete Žubrinić i drugih učitelja škole!

Čestitamo Manueli!!

foto Ivan Šemper, vpz.hr

Nakon nagrađivanja najboljih učenika svih osnovnih i srednjih škola na županiji, titulu najučenika u kategoriji osnovnih škola u školskoj godini 2014./ 2015. pripala je učeniku OŠ Ivane Brlić- Mažuranić Virovitica Svenu Balintu, za najučenika u kategoriji trogodišnjeg programa proglašena je učenica Mateja Peša iz SŠ Stjepana Sulimanca Pitomača, dok je titulu najučenika u kategoriji četverogodišnjeg programa ponio maturant Katoličke klasične gimnazije s pravom javnosti u Virovitici Leo Fel.

foto Kristijan Toplak/Matija Rođak, icv.hr

foto Ivan šemper, vpz.hr

Nakon nagrađivanja učenika, svi su mogli uživati u  koncertu Marina Jurića Ćivre i Nine Kraljić.

Izvor: vpz.hr