Prvašići se "osjećaju zeleno"

Autor: Marija Vencl, 17. 10. 2015.

Učenike prvih razreda obradovale edukativne slikovnice

Nakon provedenih edukacija edukatora – učitelja i učiteljica učenika prvog razreda u sklopu projekta  „U zdravom i čistom okolišu osjećam se zeleno“, učenicima prvih razreda matične i područne škole podijeljene slikovnice „ Osjećam se zeleno“.

Ovaj projekt  Virovitičko-podravske županije se provodi sredstvima odobrenim iz Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost  a s ciljem poučavanja učenika o važnosti očuvanja okoliša za njihovo zdravlje.