POZIV NA DOSTAVU PONUDA u postupku nabave „Obnova dijela zgrade Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica“

Autor: Lareta Žubrinić, 12. 11. 2015.

Naručitelj Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica pokrenula je nabavu „Obnova dijela zgrade Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica“, te Vam upućujemo ovaj Poziv na dostavu ponude.

Sukladno članku  18., stavku 3. Zakona o javnoj nabavi (NN 90/11, 83/13 i 143/13) za  nabavu roba i usluga procijenjene vrijednosti do 200.000,00 kn (bez PDV-a), odnosno za nabavu radova procijenjene vrijednosti do 500.000,00 kn (bez PDV-a) Naručitelj nije obvezan primjenjivati Zakon o javnoj nabavi.

Ponuda se dostavlja na priloženom Ponudbenom listu i Troškovniku koje je potrebno potpisati od strane ovlaštene osobe ponuditelja.

Naručitelj neće prihvatiti ponudu koja ne ispunjava uvjete i zahtjeve vezane uz predmet nabave iz ovog Poziva na dostavu ponude.

Priloženi dokumenti:
Poziv_na_dostavu_ponuda.pdf (370.80 KB)