Dolazi Sv. Nikola

Autor: Lareta Žubrinić, 1. 12. 2015.

Ove ste godine bili jako dobri i vrijedni  pa će nas sv. Nikola opet posjetiti!

U ovaj petak, 4. prosinca na svom putu ka dobroj djeci, sv. Nikola opet će zastati i u Novoj Bukovici kako bi našim mališanima podijelio darove i razveselio ih!

Sv. Nikola dolazi vlakom u podne pa ćemo ga  dočekati na željezničkoj stanici u Novoj Bukovici, a  zatim ćemo u povorci  krenuti prema Domu kulture gdje  će za njega učenici nižih razreda, učiteljice i vjeroučitelj  prikazati  veseli  prigodni program kako bi mu zahvalili na dolasku.

Ove godine, sv. Nikoli u podjeli darova za svu djecu do 4. razreda s područja ove općine pomaže i Općina Nova Bukovica na čelu s načelnikom Željkom Venclom.

Priredite svoje čizmice!!

Molimo roditelje/skrbnike (osim predškolaca i učenika do 4.r.)  da svoje dijete prijave učiteljima škole ili u tajništvo škole. Za djecu koja nisu s područja Općine Nova Bukovica možete uplatiti 20,00 kn u tajništvo škole.