Obavijest o odabranim ponuditeljima

Autor: Lareta Žubrinić, 11. 1. 2016.

U nastavku je O D L U K A  o odabiru tri ponude za višednevnu školsku ekskurziju koje će biti predstavljene roditeljima

VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA

OPĆINA ČAČINCI

OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA

ČAČINCI, Trg kardinala Franje Kuharića 3

033/684-006, Fax: 033/684-166

ured@os-agmatosa-cacinci.skole.hr

KLASA:602-01/16-01/09

URBROJ:2189-29-16-01

Čačinci, 11.1.2016.

Na temelju članka 14. stavka 7. podstavaka 6. i 7. Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole   ( NN broj 81/15) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike sedmih i osmih razreda u lipnju 2016. godine (dalje u tekstu: Povjerenstvo) na 2. sastanku održanom dana 8.1.2016.godine donosi sljedeću:

O D L U K U

o odabiru tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima

I.

Povjerenstvo je dana 17.12.2015. godine donijelo Odluku o objavi javnog poziva te objavilo javni poziv za provedbu i organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike sedmih i osmih razreda OŠ Vladimira Nazora, Nova Bukovica i OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci u lipnju 2016.godine koji je bio objavljen ( zajedno s obrascem koji je dio Odluke) na službenim internetskim stranicama obje Škole te oglasnim pločama Škola.

II.

Nakon završetka javnog poziva, na adresu Škole Antuna Gustava Matoša, Čačinci pristiglo je 7 ponuda. Sve ponude pravodobno su pristigle putem redovne pošte.

Povjerenstvo je otvorilo sve ponude i odabralo sljedeće tri ponude koje ispunjavaju sve tražene uvjete:

Ponuda: Putnička agencija ORTRAN, Osijek
Ponuda: ORION TOURS d.o.o. iz Đakova
Ponuda: ASTRALIS TRAVELd.o.o. iz Slavonskog Broda

III.

Tri odabrane ponude iz točke II. ove Odluke bit će predstavljene roditeljima učenika na roditeljskom sastanku koji će se održati 14.1.2016.godine s početkom u 16:00 sati u prostorijama OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci, Trg kardinala Franje Kuharića 3, 33 514 Čačinci.

IV.

Ova Odluka stupa na snagu danom njena donošenja i bit će objavljena na službenim stranicama OŠ V. Nazora Nova Bukovica i OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci te oglasnim pločama obje Škole.

Ravnateljica:

Kristina Krmpotić, prof.