Odluka o odabiru ponude za višednevnu ekskurziju

Autor: Mirela Supan, 16. 1. 2016.

KLASA:602-01/16-01/16

URBROJ:2189-29-16-01

Čačinci, 15.1.2016.

Na temelju članka 12. stavka 5. i 6. te članka 14. stavka 4.,5., i 6. pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole   ( NN Broj 81/15) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike sedmih i osmih razreda u lipnju 2016. godine (dalje u tekstu: Povjerenstvo) na  sastanku održanom dana 14.1.2016.godine donosi sljedeću:

O D L U K U

o odabiru ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu sedmih i osmih razreda u lipnju 2016.

I.

Za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike sedmih i osmih razreda OŠ Vladimira Nazora, Nova Bukovica i OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci u lipnju 2016. godine odabrana je ponuda ASTRASLIS TRAVEL d.o.o. putničke agencije iz Slavonskog Broda.

II.

Odluka je konačna i stupa na snagu danom donošenja.

III.

Ova Odluka bit će objavljena na službenim stranicama OŠ V.Nazora Nova Bukovica i OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci te oglasnim pločama obje Škole.

Predsjednica Povjerenstva:

Kristina Krmpotić, prof.