"Kovčežić radosti"

Autor: Kristina Pintarić, 24. 4. 2016.

Nastup naših učenica na racitalu "Kovčežić radosti"

Povodom Dana hrvatske knjige u Hrvatskom domu u Slatini Matica  hrvatska Ogranak Slatina i Gradska knjižnica i čitaonica Slatina organizirali su  književnu večer pod nazivom “Kovčežić radosti”.

Književna večer bila je posvećena piscu i učitelju Radi Brajnoviću, a pozivu na ovaj recital odazvala se i naša škola.

Recitacijama pjesama Ja i ptica, Eko pjesma, Trešnja predstavljale su nas učenice četvrtoga razreda: Monika Nikšić, Mia Orlić i Mateja Podolski uz voditeljicu Kristinu Pintarić.

Izvor: foto: radioslatina.hr, Lareta Žubrinić, Kristina Pintarić