Videogled: Lutkarske predstave

Autor: Lareta Žubrinić, 8. 5. 2016.

U kutku Videogled možete pogledati tri lutkarske predstave prema književnom djelu "Povjestice" slavnoga Augusta Šenoe. Lutkarske predstave "Kugina kuća",  "Postolar i vrag" i "Kameni svatovi" izveli su učenici 7. razreda uz voditeljicu, učiteljicu hrvatskoga jezika Božicu Filipović Veg, a u sklopu eTwinning projekta "Let's Revive Legends- Let's Explore Europe".

U našoj anketi (pogled nadesno!) dajte svoj glas  izvedbi koja vam se najviše svidjela.

Snimke lutkarskih predstava možete pogledati u Videogledu ili jednostavno "klikom miša" na sličicu.

Kugina kuća

Postolar i vrag

Kameni svatovi

Izvor: Božica Filipović Veg, učiteljica hrvatskog jezika (video)