Karnevalska ljubav

Autor: Tomislav Žagar, 25. 2. 2010.

"Ljubav je jaka, al' nije za đaka"... Vrijedi li ova poslovica za naše učenike?

Danas u 17 sati u Domu kulture u Novoj Bukovici održana  je priredba pod nazivom “Karnevalska ljubav” koju su učenici i učitelji Osnovne škole Vladimira Nazora (zajedno sa Područnom školom iz Miljevaca) upriličili za  sve svoje sumještane povodom Valentinova i  karnevalskih dana.

Na pozornici su  se pod šarenim i veselim maskama izmjenjivali učenici svih razreda te su se predstavili prigodnim scenskim nastupima, pjesmama, plesom i  recitacijama.

Pred sam kraj razigranoga programa uz pljesak mnogobrojne publike dodijeljene su i prigodne nagrade učenicima koji su zbog  svojih literarnih ostvarenja proglašeni najuspješnijima i u ovogodišnjem natječaju “Napiši najljepšu ljubavnu pjesmu”. To su Dino Marović i Tatjana Đuričić iz 4. razreda te Marijana Perić iz 5. razreda.

Budući da je sav novac koji je sakupljen ulaznicama-tombolama namijenjen nabavi knjiga za učenički fond školske knjižnice, od srca zahvaljujemo svima koji su, bilo sponzorstvom, bilo kupnjom ulaznica, sudjelovali u ovoj  lijepoj i  uspješnoj akciji.

Izvor: Lareta Žubrinić, prof.