"Jaslice moga kraja 2011"

Autor: Administrator , 29. 11. 2011.

Likovni natječaj u 2011. na temu  "Jaslice moga kraja"

Jaslice moga kraja 2011.

NATJEČAJ ZA SVE MAKOVCE…

NAJLJEPŠE JASLICE!

Jedanaestu godinu za redom u Galeriji Kraljice mira u Župi sv. Jurja Pušća bit će postavljena izložba „Jaslice moga kraja“ – čiji ste autori vi, makovci!

Kako se uključiti u likovni natječaj „Jaslice moga kraja“? Svi vi, do 14 godina, možete poslati jedan svoj rad na tu temu i to do 10. prosinca, na adresu: Galerija Kraljice mira, Školska 7, 10294 Donja Pušća.

Radove možete slati i zajednički, kao vjeronaučne skupine, a papir na kojem ćete slikati ili risati one najljepše jaslice u kojima se rodio Isus, ne smije biti veći od 70 x 50 cm. Tehnika rada mora biti prilagođena za izlaganje pod staklom.

Svaki rad mora biti uredno potpisan, na poleđini ili komadiću papira, i to ne samo svojim imenom, već i svojim razredom, školom ili župom, te cjelovitom adresom, kako bi vam mogao biti vraćen i kako biste mogli za nj primiti Makovu prigodnu nagradu, bude li među onima najboljima! Preostaje da dograbite u ruke bojice, kistove, flomastere... da pripremite lijepo i toplo mjesto za rođenje Maloga Isusa, Boga i Čovjeka!

U subotu, 17. prosinca 2011. godine u 17.00 u prostoru OŠ Pušća, Zagorska 2, bit će održan prigodni program povodom otvaranja izložbe dječjih likovnih radova natječaja Jaslice moga kraja. Nakon programa, u Galeriji Kraljice mira, u 18.00 sati bit će svečano otvorenje izložbe uz podjelu nagrada i zahvalnica najboljim autorima. OŠ Pušća nalazi se u blizini Galerije, te su svi pozvani prvo na program u školu!

Sve dodatne informacije o likovnom natječaju možete dobiti na telefon župe u Pušći 01/ 32 10 580 ili od voditelja natječaja Ivana Kresnika (01/ 335 5016).

Izvor: Mali koncil, MAK