Čuvajte nas i pazite na nas u prometu!

Autor: Lareta Žubrinić, 7. 9. 2016.

Sigurno u prometu za sve, a posebno za najmlađe sudionike!

Već drugi dan nastave učenici prvoga razreda matične škole  imali su zanimljiv posjet! Nisu se ni nadali gostima i jako su se iznenadili  kada su u učionicu ušli pravi policajci. Svi su smireno i  u tišini sjedili dok im se policajac nije obratio sa smješkom, a tada su se raspričali.

Policajci, djelatnici PP Slatina,  objasnili su im je koliko je važno da svi sudionici u prometu poštivaju prometna pravila, a djecu su upozorili na pažnju i oprez u prometu. Učenici su kroz razgovor puno toga naučili, a na kraju su ih još gosti razveselili prigodnim edukativnim poklonima.

Izvor: Dragana Matić, učiteljica 1. razreda (tekst i foto)