Ptičice, tamburice, zgodice...

Autor: Administrator , 2. 12. 2011.

Saznajte  što to sve  sve rade naši učenici...osim što uče, naravno ! :)

Gabrijel Fuljek, učenik 3. razreda i njegov djed (hvala, djede!) napravili su kućicu za ptičice koje žive u našem školskom parku.

Došla je jesen i ptičicama je hladno te su učenici trećeg razreda, uz pomoć domara Ivice i svoje učiteljice Marije Peček, postavili kućicu za ptice u blizini svojega razreda.

To sad već znaju i vrapci na grani !

Likovna radionica učenika 2. razreda preobrazili su tetu Jesenku u ...? Ho-ho-ho!

Pogodite što!

Šestaše je zaposlila njihova učiteljica Nada Milković. Zadatak iz prirode: izrada plakata  na temu očuvanje zaštićenih biljnih i životinjskih vrsta te ljepote nacionalnih parkova Hrvatske.

Vrijednim šestašima, kako se čini, to uopće nije bio problem!

Tamburalo, momče i djevojče! Tamburaši se marljivo pripremaju za skorašnju božićnu humanitarnu predstavu. Naštimavaju  žice, uče  nove pjesme, slušaju svojega učitelja Dražena Kovačevića. Jedva čekamo da poslušamo što su naučili!

(Načuli smo nešto kao.. zvončići, zvončići...)

Tuš!:)

Izvor: Marija Peček (učiteljica), Dražen Kovačević (glazbena kultura),Tanja Štefok (pedagoginja)