Prvoškolski vrtuljak

Autor: Dragana Matić, 20. 10. 2016.

Učenici prvoga razreda i njihova učiteljica Dragana Matić aktivno sudjeluju u eTwinning projektu "Prvoškolski vrtuljak"!

Ovaj projekt odvija se na eTwinnning platformi, a osmišljen je od strane Udruge učitelja  "Zvono" te je namijenjen učenicima prvih razreda osnovne škole.

Osnovni cilj je upoznavanje učenika drugih partnerskih  škola. Međusobna suradnja obavlja se izvršavanjem dogovorenih zadataka učenika 1. razreda u skladu s nastavnim planom i programom.

Aktivnosti u projektu su mjesečne, a različitim mjesečnim aktivnostima učenici će moći razvijati socijalne vještine, samostalnost, međusobno uvažavanje, prihvaćanje različitosti. Vrijeme trajanja projekta je cijelu školsku godinu.

Sveukupno sudjeluje 28 škola iz Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine, a evo nekih od njih koje su zajedno s nama u ovome projektu.

OŠ Tina Ujevića,Šibenik

OŠ  Jelkovec,Zadar

OŠ Fažana,Fažana

OŠ Vladimira Nazora,Pazin

OŠ Sveti Sava  Pirot , Srbija

OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli

OŠ Matija Gubec,Cernik

OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad

OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Mostar, BIH

Matija Gubec, Subotica Srbija

Naši prvašići su do sada izvršili već nekoliko zadataka, a ovo posljednji "Oživimo slova"- pogledajte kako im je to uspjelo!

« Lipanj 2017 »