Važno je štedjeti

Autor: Marija Vencl, 27. 10. 2016.

Da je važno štedjeti od malih nogu, već znaju učenici 1. i 2. razreda!

Povodom Međunarodnog dana štednje, učenici 1. i 2. razreda matične škole zajedno sa svojim učiteljicama posjetili su u utorak, 25.listopada ispostavu Slatinske banke u Novoj Bukovici.

Srdačno nas je dočekala djelatnica banke Vlatka Knežević i počastila keksima i bombonima.

Učenicima je govorila o novcu općenito, štednji , načinima štednje te ih potaknula da shvate ulogu  i važnost štednje u osiguravanju bolje budućnosti  jer se dobre  navike  stječu od djetinjstva.

Učenici su se pohvalili da su u školi crtali i bojili kasice i radili plakate na temu štednje, a jedan takav su poklonili i teti Vlatki. Vrijedni učenici 2.razreda na satu likovne kulture izradili su i svoje eko-štedne kasice.

Zahvaljujemo Slatinskoj banci  na gostoprimstvu!

Izvor: Marija Vencl, učiteljica 2. razreda (tekst i foto)