Obilježen Mjesec dana protiv ovisnosti

Autor: Administrator , 15. 12. 2011.

Od 15. 11. do 15. 12. u školi smo obilježavali Mjesec borbe protiv ovisnosti.

Kroz redovnu nastavu, sate razrednih odjela te Vijeće učenika,  učenici su upoznati s problemom ovisnosti, vrstama ovisnosti, kako reći NE ovisnostima te kako zdravo provoditi slobodno vrijeme. Nakon razgovora, učenici su odlučili u holu škole postaviti Zidne novine na temu ovisnosti, a predstavnici razreda u Vijeću učenika dobili su zadatak da ga redovito obnavljaju zanimljivim i edukativnim informacijama.

Prezentacija na temu Adolescencija i ovisnosti nalazi se u Razmjeni znanja-dokumenti.

Zanimljiv učenički rad na tu temu možete pogledati na ovoj internet stranici.

Izvor: Tanja Štefok, pedagoginja