Prvašići pune svoj zoološki vrt

Autor: Lareta Žubrinić, 22. 11. 2016.

Nakon šarenih ptičica, mudrih sovica i razigranih vjeverica, učenici prvog razreda napunili svoj reciklirani zoološki vrt novim ljubimcima!

Koristeći raspoložive materijale kao što su  plastični čepovi i rolice toaletnog papira, šarene končići i ostatke tkanine, prvašići su na izvannastavnoj aktivnosti pokazali kako naziv Mali kreativci  u potpunosti odgovara njihovim vještinama i sposobnostima!

Pogledajte njihove najnovije uratke - pingvine i kornjačice!

Izvor: Dragana Matić, učiteljica 1.r. (tekst i foto)