„JOZO BOZO“ recite svi! I čarolija će se dogoditi...

Autor: Marija Peček, 29. 3. 2017.

Čarolija se i dogodila! Uz puno smijeha i zabave kod nas je gostovao slavni mađioničar Jozo Bozo, a kako nam je bilo i što smo naučili pročitajte u nastavku!

Jozo Bozo pravim imenom je Josip Alajbeg i rođen je u Zagrebu 1973. godine. Do sada je već napunio 26 čarobnih godina profesionalnog rada u u našoj domovini, EU i SAD-U. Pohvalno je što je već 2 puta nastupao u Bijeloj kući u Washingtonu. 9 godina zaredom svrstan je u TOP 10 dječjih mađioničara na svijetu, a 2011. godine u Hollywoodu proglašen je izvođačem godine za djecu.

Da je Jozo Bozo uistinu vrhunski mađioničar, čarobnjak, uveseljavatelj i obožavana ličnost mogu vam to potvrditi „iz prve ruke“ učenici područne škole Miljevci, učenici matične škole, naši najiskreniji predškolci, asistenti i učiteljice.

Iako je naša velika učionica u školi relativno mala po kvadraturi, baš jučer je bila po mjeri svakom učeniku.

Učenici su sjedili na strunjačama, klupama, stolicama i vjerujte, širom otvorenih očiju, gledali predstavu Jozo Boze koji je bio gost naše škole.

Za predstavu smo se stvarno potrudili jer smo svojim radom zarađivali kune i štedjeli ih u kasicama. Došao je i 27. ožujka, dan kada je svako dijete izvadilo zarađeni novac i počastilo se prekrasnom predstavom pod nazivom „Ekologija i Jozo Bozo“.

Osim trikova, smijeha, iznenađenja, čuđenja, nagrada i radosti vrijeme s Jozom Bozom jako je brzo prošlo, a onda smo nekom veselom čarolijom ostali sami u školi, ali s poklonima Joze Boze i velikom radošću i poukom  da prirodu treba čuvati, gosta primiti i srce veseljem okititi!

Za kraj još jednom viknimo glasno: „JOZO BOZO, S TOBOM NAM JE BILO PREKRASNO!“.

rad predškolke Petre Šoić

Meni se svidjelo kada je igrao igru Recikliranje. Bilo je jako smiješno.

Adrian Bilavčić 4.razred

Meni se svidjelo kada je Hana vezala špagu na čvor, onda je pukao čvor i špaga je bila kao u krug! Onda je prepolovio maramice na 4 dijela i onda je bila 1 cijela.

Tin Bubanović, 4. razred

rad predškolke Sare Idrizović

Meni se najviše svidjelo kada je stvorio cvijeće. Imao je samo 6 marama i viknuo je JOZO BOZO i stvorilo se cvijeće!

Mihael Tudić, 4.razred

Izvor: Marija Peček, učiteljica 4. razreda (tekst i foto)