Sajam cvijeća u Slatini

Autor: Dorotea Dolovski, 2. 5. 2017.

Učenička zadruga Bukvica se  još jednom uspješno predstavila na slatinskom Sajmu cvijeća

Slatinski Sajam cvijeća  održao se  u subotu  29. travnja 2017. u Parku 136. slatinske brigade.

Učenička zadruga naše škole i ove je godine sudjelovala na sajmu, a predstavljali su ju brojni zadrugari: Ana Takač, Ivona Pipek, Dorotea Dolovski, Ivona Kojić, Mateja Podolski, Patricija Križetić, Ana Podboj, Kristina Matijević i Renato Lukaček.

Na našem smo štandu prodavali cvijeće koje smo sami rasađivali i brinuli se o njemu tijekom godine, kao i ostale rukotvorine: držače za krpe u decoupage stilu, nosače za cvijeće od reciklirane tkanine i dr.

Cjelodnevni program je započeo  u 10 sati. Osim mnogobrojnih štandova punih cvijeća, bilo je tu raznih radionica, npr: oslikavanje porculana, a kuhari 3. razreda Industrijsko-obrtničke škole  su nam pripremili ukusnu Cvjetno proljetnu kajganu od 300 jaja koke hrvatice.

Osim zadruge, škola se predstavila i s mještovitim zborom učenika razredne nastave pjesmom "Proljeće", a klinci iz Veselog sata Društva naša djeca također su svojim veselim nastupom uveličali ovaj lijepi sajam.

Foto Željko Felbar

Iako je bilo hladno, nije nam bilo teško predstavljati rad naše zadruge! Dobili smo brojne pohvale za svoj rad, a usput smo naučili dosta toga o prezentaciji proizvoda, uređenju štanda i poduzetničkim vještinama.

Izvor: Foto: Nadin Cuca, Dragana Dropulja, Dorotea Dolovski

« Svibanj 2017 »