"Bukvica" na županijskoj smotri učeničkih zadruga

Autor: Ana Takač, 8. 5. 2017.

Naša Učenička zadruga "Bukvica" predstavila svoj rad na smotri učeničkih zadruga Virovitičko-podravske županije

Smotra zadruga održala se  prošlog petka 5. svibnja 2017.  u Pitomači. Domaćin smotre bila je Srednja škola Stjepana Sulimanca.

"Bukvicu" su predstavljale Patricija Križetić, Anamarija Bilavčić i Ana Takač, učenice 7. razreda,  s voditeljicom zadruge učiteljicom Majom Kanđera, a u pratnji je išla i ravnateljica.

Iako nas vrijeme  baš nije poslužilo pa nam prodaja nije išla, mi smo se odlično zabavili i pri tome od drugih zadrugara mnogo toga naučili o prezentaciji proizvoda, izgledu štanda i dr.

Štandove je prilikom obilaska ocjenjivao stručni žiri, a marljivi učenici su prezentirali svoje proizvode. Kada je žiri došao na naš štand,  Anamarija je govorila o radu naše  zadruge: koliko postojimo, koje sve sekcije imamo, koliko članova imamo, gdje smo se predstavljali ... Patricija je prezentirala  svaki korak u nastajanju veselih držača za lonce.

Ukupno je nastupilo  9 zadruga, a na kaju zbrajanja svih bodova naša zadruga je bila 6. čime se jako ponosimo jer je ovo tek drugi put od našeg osnivanja da smo nastupili na smotri.  Posebno smo ponosni što su veseli držači za lonce dobili posebno priznanje za najbolji  prezentirani proizvod na ovoj smotri!

​ Više fotografija pogledajte u  Fotogledu :)

Izvor: Ana Takač, učenica 7. r., Novinarska družina (tekst), Lareta Žubrinić(foto)

« Kolovoz 2017 »