Majčin dan

Autor: Jasminka Stošić, 16. 5. 2017.

POKLONI I ČESTITKE ZA MAJKE!

Te predivne vile koje naše živote svakodnevno pretvaraju u najljepše bajke!

U petak, uoči Majčinog dana kojega tradicionalno obilježavamo druge nedjelje u mjesecu svibnju  (Ove godine- 14. svibnja!) u miljevačkoj područnoj školi bilo je kreativno i radno. Svi učenici su izradili prigodne poklončiće kojima su obradovali svoje majčice u nedjeljno jutro- minijaturne bombonjerice  u obliku torbice i čestitke s toplim i iskrenim porukama upućenima najdražem biću na svijetu!

Mame su na svoj dan primile i diplome koje im zbog njihovog svakodnevnog truda i brige za potomke zasluženo pripadaju.

A na iskrene poruke i pažnju kojom su bile obasute na svoj dan, mame su odgovorile s osmijehom i pokojom suzom. Radosnicom, naravno! Zagrljaji i poljupci također su bili neizbježni pa smo i ovogodišnji Majčin dan odlučili „spremiti“ u riznicu najdražih uspomena!

I ova vijest je nastala upravo s takvom namjerom! U njoj su iskazane želje malih miljevačkih učenika da barem dio ljubavi koju nam naše vrijedne i dobre majčice svakodnevno pružaju, osjete i same, i to ne samo na Majčin dan!

Zaslužuju one puno, puno više od toga! Jer upravo one ponajbolje potvrđuju točnost paradoksalne izreke: “LJUBAV SE MNOŽI DIJELJENJEM!“.

« Lipanj 2017 »