Uskoro: webinar za učenike koji upisuju 1. razred srednje škole

Autor: Darko Samardžić, 18. 5. 2017.

Webinar će se održati u srijedu, 24. svibnja 2017., od 13:00 do 14:30 sati. Detaljnije u nastavku vijesti...

Webinar je videokonferencija u kojoj putem informacijsko-komunikacijske tehnologije možemo pratiti što druga osoba govori o određenoj temi iako se ne nalazi u našoj blizini.

Ovaj webinar namijenjen je učenicima koji upisuju 1. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018.

Organiziraju ga predstavnici MZOS-a u suradnji s CARNetom - Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom. Naši učenici moći će pratiti videokonferenciju u školi u informatičkoj učionici.