Dan otvorenih vrata

Autor: Darko Samardžić, 26. 5. 2017.

U ponedjeljak, 29.5.2017., održava se Dan otvorenih vrata. Učenici će se okušati u sportskim aktivnostima u vremenu od 9 do 11 sati. Na obiteljski višeboj koji će se održavati od 11 do 12 sati pozvani su svi roditelji. Roditelji će moći odmjeriti sportske snage zajedno s učenicima. Međutim, roditelje pozivamo da dođu i malo ranije kako bi mogli obići školu i pogledati što smo sve radili ove školske godine.

(Svi učenici putnici prijevoz trebaju čekati od 8 sati.)

Vrata škole su vam otvorena od jutra!