Radionica za eTwinning učitelje

Autor: Lareta Žubrinić, 10. 6. 2017.

Učiteljice naše škole sudjelovale na radionici o eTwinningu

Etwinning ambasadorica Nataša Ljubić Klemše održala je iznimno uspješnu eTwinning radionicu za učitelje i ravnatelje koji su nakon održanog info-dana početkom godine iskazali želju naučiti i nešto više o suradnji i projektnom radu na eTwinning platformi.

Radionica je održana u Osnovnoj školi August Cesarec Špišić Bukovica, a na njoj su osim učiteljica iz škole domaćina, sudjelovale i učiteljice iz OŠ Josipa Kozarca Slatina, OŠ Voćin, OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci i naše škole: Dragana Matić, Marija Peček, Nadin Cuca i ravnateljica Lareta Žubrinić.

U radno raspoloženoj atmosferi bili smo iznimno aktivni i motivirani za učenje o radu na Twinspace-u i ostalim razinama koje pruža ova platforma.

Više o eTwinningu možete saznati iz prezentacije koju je priredila ambasadorica Nataša, a nalazi su u prilogu ove vijesti.