Maškare u PŠ Miljevci

Autor: Administrator , 21. 2. 2012.

Saznajte kako su učenici i učiteljice PŠ Miljevci proveli pokladni utorak

Vesela maskirana povorka koju su činili učenici PŠ Miljevci predvođeni svojim učiteljicama obišla je u utorak, 21. veljače 2012. ulice Miljevaca, čime je označen završetak pokladnog razdoblja.

Humora i dosjetki nije nedostajalo, a originalnim i kreativnim maskama i kostimima mali su Miljevčani razveselili mještane svih dobnih skupina koji su ih u velikom broju izišli pozdraviti.

Učenici su poznanicima, susjedima i  rođacima dijelili pokladnice koje su za tu prigodu ispekle vrijedne miljevačke i dobrovićke  mame i bake.

Zauzvrat učenicima su donirani prilozi te su time prikupljena dodatna novčana sredstva s ciljem provedbe školskog projekta i financiranja planirane učeničke ekskurzije.

Uz poduzetničke vještine učenici su pokazali i svoje kreativne i zabavljačke sposobnosti i talente, a ujedno unijeli i dašak vesele pokladne atmosfere u ove, još uvijek kratke i hladne zimske dane.

Izvor: Jasminka Stošić, učiteljica 2. i 3. razreda