Sretan 5. rođendan

Autor: Administrator , 1. 3. 2012.

Danas Portal za skole obiljezava 5. godisnjicu svog postojanja. Nastao kao Portal za predstavljanje CARNetovih usluga, s vremenom je prerastao u sredisnje mjesto za objavu svih aktualnih informacija vezanih uz osnovne i srednje skole.

Tako je u proteklih pet godina na Portalu objavljeno preko 4500 tekstova u 31 rubrici te je ostvareno vise od 4 milijuna posjeta.

Smjesten na stranici www.skole.hr Portal predstavlja web sjediste koje sadrzi i redovito objavljuje mnostvo korisnih i zanimljivih informacija za sve ucenike, nastavnike i roditelje te sve one koje zanima primjena tehnologije u nastavi i informacije o hrvatskom skolstvu.

Još puno uspješnih godina želi im  i naša škola!

Izvor: www.skole.hr