Male stvari s velikim srcem!

Autor: Đora Đorđević, 24. 10. 2017.

"Nađi vremena za darivanje, dan je  prekratak da bi bio sebičan"

Majka Tereza

Humanitarna akcija

„SOLIDARNOST NA DJELU“ 2017.

Dana 22.10. učenici naše škole: Filip Nikić, Renato Lukaček i ja smo sa svojim vjeroučiteljem išli po selima: Miljevcima i Dobroviću te prikupljali namirnice i novac za Crveni Križ. Skupljali smo krumpir, grah, zimnicu, jabuke, kukuruz i stari papir. I ove nam je godine s prijevozom pomogao gospodin Stevo Terek i na tome mu zahvaljujemo!

Ljudi su i ove godine bili velikog srca i pomogli su nekome kome je zaista potrebna naša zajednička pomoć. Zato svima koji su se odazvali na ovu humanitarnu akciju jedno veliko HVALA!

Filipu je bilo zima, ali nije odsutao od volontiranja!

Reno,  uvijek nasmijan zabavlja ekipu.

Pao je i selfi!

Elena Koleno 8. r.

Nakon uspješno provedene akcije u prijepodnevnim satima po selima Općine Nova Bukovica, učenici matične škole u sastavu: Marin Kovačić, Matija i Maja Šterl, Ivana Habuš, Dražen Huber i Mislav Juršik sa vjeroučiteljem Đorom Đorđevićem i domarom škole Ivicom Turkaljem, koji je  u ovoj akciji dobio glavnu ulogu vozača traktora,  krenuli su po ulicama Nove Bukovice.

Bukovčani koji po prvi puta na ovaj način sudjeluju u ovakvoj akciji iskazali su veliku spremnost učiniti humanitarnu stvar i donirati najpotrebnije u ovoj sabirnoj akciji.

Vozač je bio više nego siguran i pažljiv u prometu.

Ekipa učenika volontera spremna za posao!

Hvala svima koji su se uključili u ovu akciju!!!