In memoriam - Milan Milković

Autor: Administrator , 6. 11. 2017.

U nedjelju 5. studenog 2017. napustio nas je naš dragi i cijenjeni kolega Milan Milković (1948.-2017.).

U ovoj je školi radio dugi niz godina, i brojne ga generacije učenika ove škole pamte kao tihog, strogog ali pravednog učitelja povijesti.

U zasluženoj je mirovini sa svojom suprugom Nadom bio tek tri godine. Nažalost, premalo nakon 40 godina neprekinutog radnog staža u kojemu niti jedan dan nije bio na bolovanju niti je izostao s posla.

Bio je divan kolega, pun životnog i radnog iskustva, ali skroman i nenametljiv u iznošenju svojih razmišljanja.

Spreman na suradnju, pomogao je kad god je i kome mogao, a nikome nije nažao učinio.

Nećemo te zaboraviti, dragi kolega. Počivao u miru.

Posljednji ispraćaj Milana Milkovića održat će se u utorak 7. studenog 2017. s početkom u 13 sati na groblju u Slatini.