Predavanje "Vršnjačko nasilje"

Autor: Administrator , 1. 3. 2012.

Učitelji naše škole prisustvovali zanimljivom predavanju

Na poziv ravnatelja OŠ Mikleuš Drage Kraljika, učitelji predmetne i razredne nastave naše škole s ravnateljicom  posjetili su OŠ Mikleuš i sudjelovali  na zanimljivom predavanju psihologinje Radojke Ligutić Sućeska, mr.  iz Zagreba.

Nakon što je ravnatelj pozdravio nazočne učitelje dviju škola kao i roditelje, pedagoginja Tanja Štefok  otvorila je predavanje izvješćem i analizom  provedene ankete među učenicima mikleuške škole.

Predavanje je doista bilo interesantno i poučno, puno primjera iz svakodnevne školske ili obiteljske situacije. Između ostalog, učitelji i roditelji mogli su naučiti kako prepoznati zlostavljača i žrtvu, kako pomoći, kako reagirati i surađivati da bi se vršnjačko nasilje prekinulo. Na kraju izlaganja gošća je odgovarala  na postavljena pitanja.

Sažetak s izlaganja možete pročitati u prilogu.

Izvor: Tanja Štefok, pedagoginja
Priloženi dokumenti: