Dolazi nam proljeće,...

Autor: Lareta Žubrinić, 14. 3. 2012.

a u  Miljevcima je sve spremno za doček proljeća!

Učenici 2. i 3. razreda PŠ Miljevci sudjelovali su 12. ožujka na integriranoj nastavi koju je na temu „Proljeće“ pripremila studentica Jagoda Stošić (4. godina Učiteljskog fakulteta u Osijeku), trenutno na stručno-pedagoškoj praksi.

Integriranom danu prethodila je izvanučionična nastava kojoj je glavni cilj bio promatranje i praćenje promjena u prirodi povezanih s dolaskom proljeća.

Ostale aktivnosti učenici su izveli u svojoj učionici u kojoj je tom prigodom vladalo veselo ozračje.

Sadržaje o proljeću učenici su usvajali kroz likovne, glazbene, literarne i scenske aktivnosti, a ni igre nije nedostajalo.

Sam kraj integriranog dana uljepšali su svojim malim kazališnim predstavama koje su pred ravnateljicom, pedagoginjom i ostalim „gostima“, učenicima 1. i 4. razreda  područne škole, izveli u čast proljeću.

Izvor: Jagoda Stošić