Naša srca u string-artu

Autor: Lidija Medved, 13. 2. 2018.

Da nam za voljene osobe ništa nije teško napraviti, a osobito u vrijeme Valentinova  uvjerili su nas naši četvrtaši.

Na našu Likovno-etno  grupu pozvali smo u goste gospođu Mirjanu Žagar. Ovo nije naš prvi susret  jer nam je bila  gošća i povodom Međunarodnog dana seoske žene kada su neke naše sumještanke, a među njima i gospođa Mirjana,  predstavile svoje hobije.

Tada smo upoznali njen hobi poznat pod imenom  string-art koji nam se jako svidio! Zamolili smo je da nas nauči kako se  radi, a ona je vrlo rado pristala.

Valentinovo nam se učinilo kao dobra prilika kada nam za ljubav neće biti bolan ni pokoji udarac po prstima.  Unaprijed smo pripremili dogovoreni materijal (dasku, čavle, čekić i vunu), a teta Mirjana nas je vodila i nadzirala u radu. Rekla nam je da smo njeni prvi učenici, ali da smo jako dobri  (u to se sami uvjerite!).

Teta Mirjana nam je rekla da se u goste ne dolazi praznih ruku pa nam je  za uspomenu poklonila srca koja je posebno za nas napravila i slatkiše, a mi smo joj uzvratili jednim velikim HVALA do sljedećeg susreta.

Nakon lijepog druženja nešto smo korisno i naučili, a i napravili za naše voljene.  Ljubav primamo i dajemo mnogima, ali samo jednoj osobi poklanjamo svoje srce i kažemo: „VOLIM TE!“