Ti i ja znanstvenika dva

Autor: Lareta Žubrinić, 7. 3. 2018.

Učenici naše škole imali su priliku pogledati edukativnu, ali i zabavnu interaktivnu kazališnu predstavu pod nazivom "Ti i Ja znanstvenika dva". U nastavku pročitajte kako je to bilo u vijesti koju su napisali Kiki i Marija, naši mali novinari.

Dana 5. ožujka mi, učenici razredne nastave područne i matične škole, posjetili smo OŠ Mikleuš. Tamo smo išli gledati predstavu „Ti i Ja znanstavenika dva“ koja je započela u 11 i 30.

Predstava je bila vrlo zanimljiva, šaljiva, ali i poučna. Naučili smo kako sami napraviti vulkan, balone, rakete i frulu. Za svaki pokus bio je potreban pomoćnik. Naši hrabri i znatiželjni učenici pomogli su raditi pokuse i čitati pisma. No, nisu samo pomagači pomagali, već i većina publike. Odgovarali smo na pitanja i postavljali pitanja. Sve što smo pitali, ubrzo su nam odgovorili. Nakon svih tih zabavnih pokusa, zajedno smo se fotografirali.

No, došlo je vrijeme da pođemo kućama. Malo potišteni zbog toga što je predstava završila, ušli smo u autobus koji nas je vratio u Novu Bukovicu.

Kristijan i Marija Škrnički, 4. razred

Izvor: Kristijan i Marija Škrnički, učenici 4. razreda