Julija, Romeo, Demetrije i Hermia posjetili našu školu

Autor: Darko Samardžić, 17. 5. 2018.

Prema naslovu se može zaključiti da posjet navedenih likova ima veze s Williamom Shakespeareom. Jučer je u našoj školi održana malo drugačija kazališna predstava u kojoj su se učenici upoznali s djelima i likovima čuvenog britanskog književnika.

Naši gosti iz Kazališnog studija iz Rijeke na zanimljiv su način učenicima govorili o likovima i djelima Williama Shakespearea, da bi zatim u predstavu uključili i naše učenike koji su glumili pojedine likove.

Roberto i Mia glumili su Demetrija i Hermiju iz Sna Ivanjske noći, a Ivona i Dominik bili su Julija i Romeo. Učenici su se stvarno uživjeli i odlično odglumili svoje uloge.