Rezultati 4. kola i poziv na Superfinale u Zagreb!

Autor: Vladimir Bićanić, 7. 6. 2018.

Mlađa skupina (5. razred) još jednom je uspjela osvojiti prvo mjesto u regiji u 4. kolu Croatian Makers lige i time si probiti put do finalnog natjecanja u Zagrebu, 16.6. 2018.

Četvrto kolo za redom, mlađa dobna skupina uspjela je zadržati prvu poziciju u regiji Našice. U ovome kolu učenici su imali zadatak programirati robota da slijedi crtu te u jednome trenutku zaobiđe prepreku koja mu se našla na putu te se potom vrati na stazu i prateći crtu nastavi do cilja. Ovdje su pri rješavanju zadatka bili korišteni IR i  ultrazvučni senzori te senzori za praćenje crte. U mlađoj dobnoj skupini sudjelovali su učenici Roberto, Mateo, David, Mihael i Matija - BRAVO petaši!!!

Poziv na Superfinale!

Zbog prvog mjesta u sva četiri kola, mlađa dobna skupina ušla je na popis najboljih ekipa u Hrvatskoj u sezoni 2017./2018. OŠ Vladimira Nazora pozvana je na Superfinale Croatian Makers lige u Zagreb, 16.6.2018. godine.

U ukupnom poretku bodova kroz cijelu školsku godinu, naša škola nalazi se na 11. mjestu računajući sve ekipe u mlađoj dobnoj skupini u Hrvatskoj. U Zagreb je pozvano prvih 35 ekipa a borba do prvog mjesta na Superfinalu biti će vatrena!

ČESTITAMO!!!

Ovdje možete pogledati video pobjedničke vožnje:

Regija Našice, OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica, Mlađa skupina 3 from Vladimir Bićanić on Vimeo.