Cvijet za dan duže

Autor: Administrator , 2. 4. 2012.

Hrvatski Crveni križ i CK Slatina u suradnji s našom školom i Udrugom žena "Bukoica u srcu" i ove je godine  organizirao   tradicionalnu humanu akciju  - prodaju narcisa u akciji "Cvijet za dan duže" Županijske lige protiv raka.

Narcise koje su učenici prikupili u petak  prodavale su volonterke  Valentina Brekalo i Ana Žagar, učenice 7. razreda,  ispred crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije u Novoj Bukovici  u nedjelju Na Cvjetnicu od 10 sati.

Sakupljeni prihod koji je  namijenjen kupnji dijagnostičkog aparata za  rano otkrivanje raka gospođa Slavica Čizmar predala je predsjedniku Crvenoga  križa Vlatku Jelenčiću koji se zahvalio svim mještanima Nove Bukovice na sudjelovanju  u ovoj akciji.