Završna svečanost polaznika male škole

Autor: Ines Puškarić, 18. 6. 2018.

Ispratili smo još jednu generaciju predškolaca koji će na jesen sjesti u školske klupe. Svojom završnom svečanosti oprostili su se od svoje tete Ines.

Nakon uspješno završenog predškolskog programa od 250 sati, koji je sadržavao različite teme, u sklopu kojih je odrađeno mnoštvo aktivnosti, predškolci su upriličili svoju završnu svečanost. Svečanosti su, osim roditelja mališana, nazočili i načelnik Općine Nova Bukovica Tomislav Bračun sa zamjenikom, ravnateljica škole Lareta Žubrinić i pedagog Darko Samardžić.

Načelnik je kao i svake godine djecu obradovao poklonima te im zaželio sreću u daljnjem obrazovanju.

Po završetku programa, kojeg su polaznici male škole pripremili zajedno sa svojom učiteljicom i tako obradovali sve prisutne, učiteljica ih je razveselila uručivši im priznanja o uspješnom završetku predškole, a oni najvrijedniji posebno su pohvaljeni za svoje uspjehe u crtanju, pisanju i vladanju.

Kako je sve izgledalo, pogledajte kroz nekoliko fotografija.

SRETNO, PREDŠKOLCI!