Oproštajni video osmaša

Autor: Vladimir Bićanić, 10. 7. 2018.

Generacija osmaša 2017./2018. oprostila se ovim  video-uratkom sa svojim učiteljima i svim zaposlenicima škole koji su ih pratili na njihovom dosadašnjem putu.

Prikupljene fotografije  predstavljaju mali mozaik sjećanja ovog veselog i jedinstvenog razreda na divne dane provedene u osnovnoj školi.

Dana 6. srpnja 2018. osmaši su se svečano oprostili od osnovne svoje škole. Na početku programa svi okupljeni učenici i zaposlenici škole poslušali su himnu Domovini, a zatim je razrednik osmoga razreda učitelj Vladimir Bićanić održao uvodnu pozdravnu riječ i emotivnim riječima progovorio o svojim učenicima koji će i ostalim učiteljima zasigurno ostati u lijepom sjećanju jer su ovi osmaši doista primjer dobrog, vrijednog i uzornog razreda.

Video s fotografijama osmaša koje su nastale tijekom školovanja izmamio je i suze i smijeh. Nakon toga ravnateljica Lareta Žubrić pohvalila je osmaše za sav njihov trud i rad, za pozitivan primjer mlađim učenicima, za sudjelovanje u raznim aktivnostima kao i za lijepo i uzorno ponašanje te im poželjela mnogo sreće i uspjeha u srednjoj školi i životu koji je pred njima.

Predsjednica osmog razreda Anamarija Bilavčić održala je govor zahvale svim djelatnicima škole nakon čega je učenica Elena Koleno pročitala svoju pjesmu za oproštaj. Nakon svega, svaki osmaš je pri dodjeli svjedodžbi dobio i veliki pljesak učitelja čime su ih uz najbolje želje ispratili u novo životno razdoblje.

Osmaši,  sretno!

Izvor: Anamarija Bilavčić, učenica i predsjednica 8. razreda