Posjet mađioničara

Autor: Administrator , 13. 4. 2012.

Poznati svjetski mađioničar Jozo Bozo koji godišnje održi preko 400 predstava, našao je vremena kako bi  posjetio  našu školu te učenicima  pokazao svoje šaljive trikove  i pri tome nas podsjetio na prave vrijednosti prijateljstva.

Učenici nižih razreda matične i područne škole, ali i učiteljice bili su oduševljeni njegovom predstavom, a kako bi predstava bila još uspješnija i duhovitija pomogli su mu Elena iz 2. r., Marta iz 3. r i  njegov imenjak Jozo iz 4. r.

Njegove predstave su, zbog edukativnog sadržaja i pedagoškog pristupa, preporučene od Ministarstva prosvjete i športa, a možete pročitati kako se trećašima sidjela predstava dragog gosta.

Marta Juršik:

Meni se najviše svidjelo kada je Jozo Bozo pričao priču o najboljem prijatelju Ivanu. Svidjelo mi se kada je meni curilo mlijeko iz lakta, a i kada je Elena napravila pomoću čarolije da maramica nestane.

Pomoćnici Marta, 3. r. i Jozo, 4. r.

Veronika Brzica:

Jozo Bozo je bio u mojoj školi. Radio je svakakve trikove. Čak je tražio pomoćnika i izabrao je moju prijateljicu Martu. Meni su se svidjeli svi trikovi Joze Boze. Moja ribica mi je pokazala da sam neodlučna.

(učenici prvoga razreda)

Filip Kurtić:

Najviše mi se svidjelo kada je Jozo Bozo nacrtao svog nevidljivog prijatelja koji je micao očima i ustima.

Iris Penov:

Meni se najviše svidjelo kada je mađioničar Jozo Bozo rekao Marti da ne popije mlijeko iz čaše, a ona ga je baš popila. To mi je bilo najzabavnije iako sam jedva odvojila najbolji dio.

Sve je bilo super i smiješno i voljela bih da  se mađioničar Jozo Bozo  vrati iduće godine.

Meni je ribica pomaknula glavu i rep, a kažu da to znači da sam zaljubljena.

Pomoćnica Elena, 2. r. PŠ Miljevci

Leona Kordi, 2. razred PŠ Miljevci

Na predstavi Joze Boze najviše mi se svidjelo kada je moja prijateljica Elena čarobirala i kada je on samo poželio novce, a novci su se stvorili.

Bilo mi je zanimljivo i kada je djevojčica Marta popila mlijeko, a ustvari ga nije popila. To je bio trik! Još smo poslije vidjeli dvije-tri čarolije i gotovo! Baš smo uživali!

Učenici 4. razreda

Učenici 3. razreda

Izvor: Marija Peček, učiteljica 3. r. (tekst) i Marija Vencl, učiteljica 1. r. (foto)