Mladi školski volonteri - uspješno položili "ispit"!

Autor: Đora Đorđević, 10. 11. 2018.

Mladi školski volonteri više nego uspješno položili su svoj prvi ispit u akciji "SOLIDARNOST NA DJELU"  koju provodi GD Crvenog Križa Slatina u suradnji sa školskim volonterima i učenicima volonterima.

*NE DVOJI, ZA DRUGOG IZDVOJI*- AKCIJA CRVENOG KRIŽA.

I ove godine HRVATSKI CRVENI KRIŽ, Gradsko društvo CK Slatina i ŠKOLSKI MLADI VOLONTERI OŠ Vladimira Nazora iz Nove Bukovice pod vodstvom vjeroučitelja Đore Đorđevića kao i svake godine do sada, priključili su se toj lijepoj akciji prodajom bonova u vrijednosti 5,00 kuna, sudjelovali su u akciji na terenu te su svoje dragocjeno vrijeme darovali učinivši dobru stvar.

Kao što znamo Crveni križ sudjeluje u svim akcijama pomoći građanima -vremenske nepogode – poplave, požari, oluje,... održava socijalne kuhinje, pomaže ljudima u neimaštini…

Svaki razredni odjel dobio je određeni broj bonova za svakog učenika koji su mogli zamijeniti za vrijednih 5 kuna. Ukupno prikupljena sredstva od bonova iznose za naše prilike vrijednih 1380 kuna.

Najveći broj bonova ( 10 ) unovčila je učenica drugog razreda PŠ Miljevci, Eleonora Kišursmiley, te joj ovim putem naša škola izražava posebnu zahvalnost na njenom doprinosu.

SVIM UČENICIMA,  NJIHOVIM RODITELJIMA I OBITELJIMA

ZAHVALJUJEMO NA NJIHOVOM OSOBNOM  DARU I ULOŽENOM TRUDU!

Zbog iznimnog truda i aktivnosti posebnu zahvalnost i pohvale upućujemo učenicima naj-humanitarcima Renatu Lukačeku, Filipu Nikiću, Gabrijelu Kolembusu, Mariji i Kristijanu Škrnički, Petru Kurtiću, Ivoni Pipek i Robertu Goričkom!