U projektu "Mala škola poduzetništva"

Autor: Lareta Žubrinić, 3. 12. 2018.

Održanim radionicama u našoj školi završio je ciklus edukacija u okviru projekta "Mala škola poduzetništva"

Projekt "Mala škola poduzetništva" provodi Društvo “Naša djeca” Slatina u partnerstvu s Udrugom za obrazovanje i održivi razvoj UZOOR iz Slatine, a u suradnji s Osnovnom školom Davorin Trstenjak Čađavica, Osnovnom školom Josipa Kozarca Slatina, Osnovnom školom Eugena Kumičića Slatina i našom školom.

Projekt financira Hrvatska banka za obnovu i razvitak.

Na ovim je edukacijama, točnije na 4 radionice sudjelovalo desetak naših učenika od 4. do 8. razreda.

Radionice su bile sljedeće tematike: tehnička kultura i robotika, programiranje, maketarstvo i osnove poduzetništva.

Zahvaljujemo edukatorima Ivanu Drokanu, Draganu Menčiku, Dejanu Poje i Moniki Kovač.

Sljedeća aktivnost u okviru projekta Mala škola poduzetništva bit će Tribina „Uloga organizacija civilnog društva u kvalitetnom razvoju zajednice“ koja će se održati uoči Međunarodnog dana volontera, 4.12.2018. s početkom u 17 sati u Art dvorani Pučkog otvorenog učilišta Slatina.

Izvor: DND Slatina, foto DND Slatina