Božićna radionica drugoga razreda

Autor: Dragana Matić, 12. 12. 2018.

Skorašnji božićni blagdani pravo su vrijeme da se okupe roditelji, djeca i učiteljice kako bi zajedno stvarali i sudjelovali u božićnim radionicama. Tako su i roditelji učenika 2. razreda matične škole organizirali zajedničko druženje i napravili predivne božićne dekoracije.

Tema ove radionice bili su, naravno, božićni ukrasi koje ćemo prodavati na školskom božićnom sajmu.

Dogovor roditelja i učiteljice urodio je zajedničkom odlukom kako će se ove godine od praznih staklenki izrađivati božićni svijećnjaci.

Mame su se stvarno potrudile i donijele staklenke, razne ukrase i detalje koje će pridonijeti da svaki svijećnjak koji su izradile sa svojom djecom priča svoju priču, posebnu i prekrasnu.

Nadamo se da će se i vama svidjeti naš rad jer smo svi zajedno ponosni i zadovoljni našim kreacijama!

Neka ovi naši svijećnjaci u vaš dom unesu svjetlo mira, ljubavi i dobrote!

Sretan Božić svima žele učenici, roditelji i učiteljica 2. razreda!