Stiže Božić, kuca nam na vrata…!

Autor: Marija Vencl, 13. 12. 2018.

Učenici 4.razreda održali su božićnu radionicu povodom nadolazećeg blagdana Božića. Vrijednim četvrtašima pridružili su se i njihovi roditelji pa je radost zajedničkog stvaralaštva bila potpuna!

Udruženim snagama izrađivali smo vesele božićne slike koristeći reciklirane materijale, valoviti papir u boji i salvete, ukrašavali bočice od sokova prigodnim božićnim motivima i izrađivali vjenčiće sa božićnim zvijezdama od papirnatih rola.

U veseloj i vedroj atmosferi nastali su zanimljivi ukrasi koje ćemo prodavati na božićnoj priredbi u Domu kulture.

Podržite nas i pridružite nam se, dođite pogledati naš božićni program i kupite poneki poklončić koji smo s veseljem izrađivali. Bit ćemo vam jako zahvalni!

Sretan i blagoslovljen Božić žele vam vaši četvrtaši i njihova učiteljica!

Izvor: Marija Vencl/tekst i foto, učiteljica 4. razreda