Radionica božićnih ukrasa u trećem razredu

Autor: Kristina Pintarić, 19. 12. 2018.

Prošli petak 14.12. u trećem razredu održala se božićna radionica izrade božićnih ukrasa. Prije početka radionice održan je kratak roditeljski sastanak, a zatim smo započeli s izradom naših božićnih ukrasa.

Izrađivali smo vjenčiće od grana, češera te raznih božićnih dekoracija. Dok su roditelji vrijedno radili vjenčiće, učenici su izrađivali sobove Djeda Božićnjaka koji će krasiti naš razred.

Nakon što smo svi završili s radom, učenici su za svoje roditelje izveli igrokaz „Božićni darovi“. To je igrokaz koji već nekoliko tjedana uvježbavamo te ćemo ga izvesti na božićnoj priredbi naše škole.

Roditelji trećaša su premijerno pogledali naš igrokaz, a i sve vas ostale pozivamo da nas podržite 20.12. u Domu kulture, gdje će se održati naša tradicionalna božićna priredba. Početak priredbe je u 17 sati, a prije ili nakon priredbe imat ćete priliku kupiti naša vjenčiće.

Sretan i blagoslovljen Božić žele vam učenici i učiteljica trećega razreda!