VJERONAUČNA OLIMPIJADA -natjecanje iz vjeronauka u školskoj godini 2018./2019.

Autor: Đora Đorđević, 6. 2. 2019.

Na vjeronaučnoj olimpijadi i  ove se godine   uspješno   predstavila ekipa naše škole!

Dana 31. siječnja 2019. godine održano je natjecanje iz Vjeronauka učenika osnovnih škola u OŠ Vladimir Nazor u Virovitici. Učenici naše škole, Izabela Štimac iz 8.r., Mia Orlić i  Ana Križetić iz 7.r. te Kristijan Kiki Škrnički iz 5.r. pod vodstvom  mentora, vjeroučitelja Đore Đorđevića, predstavljali su našu školu.

Tema ovogodišnje olimpijade bila je hrvatski svetci, blaženici i blaženice, sluge i službenice Božje oni su koji se “kriju” iza naslova “Svjedoci radosne vijesti u hrvatskom narodu”.

Upoznavanje s hrabrim muževima i ženama iz hrvatskoga naroda koji su uzdignuti na čast oltara bilo je mukotrpno. Valjalo je proučiti i zapamtiti puno događaja, datuma i godina.

Samo natjecanje prošlo je vrlo uspješno jer je naša škola zauzela visoko 17. mjesto od sveukupno pedesetak škola naše biskupije.

Ovim putem sve čestitke i zahvale učenicima naše škole na uloženom vremenu i trudu!